Neden Dorumed?

Dorumed İşitme Merkezi\'nin işitme cihazı kullanıcılarına sunduğu ayrıcalıklı hizmetler:

» Bilimsel testlerle doğru tespit.
İşitme sorunlarının nedenleri ve işitme kaybının dereceleri kişiden kişiye farklılık gösterir. İşitme sorununun tespiti ve çözümü için uzmanlık gerekir. Uzmanlarımız tarafından bilimsel testlerle sorununuz en doğru şekilde tespit edilir.

» İhtiyacınız olan tüm ürün ve aksesuarlar.
Özel sorunlar özel teknolojilerle çözülür. Aradığınız ürünler ve yaşamınızı kolaylaştıran aksesuarlar Dorumed İşitme Merkezi\'nde. Üstelik size özel fiyatlarlar

» 5 sene garanti.
En iyi teknoloji en uzun süre kullanılabilendir. Standart 2 senelik cihaz garantisine İthalatçı Hizmet Garantisi ile 3 sene daha ekleniyor ve Oticon İşitme cihazında garanti süresi 5 seneye çıkıyor!

» Deneme Süresi
Aldığınız herşey ilk önce sizi memnun etmeli. Dorumed İşitme Merkezi\'nden alacağınız Oticon işitme cihazlarını deneyebilir, arzunuza göre deneme süresi içerisinde bir başkası ile değiştirebilirsiniz

» Dünyanın en küçük ve en hafif işitme cihazı.
Teknolojinin geldiği son nokta. Dünyanın en küçük ve en hafif işitme cihazı Oticon Touch ve işitme cihazları konusunda dünyanın öncü firması Oticonu\'un bütün cihaz ve aksesuarları Dorumed İşitme Merkezi\'nde sizi bekliyor!

» Piliniz eve teslim
İşitme cihazınızın pilini dert etmeyin! Dorumed İşitme Merkezi\'ne vereceğiniz 10\'lu pil pakedi siparişlerinizde kargo ücreti bizden!

» Daima en iyi fiyat garantisi ve ödeme kolaylıkları
Son teknoloji işitme cihazları ve hayatınızı kolaylaştıracak işitme cihazı aksesuarları daima en iyi fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla Dorumed İşitme Merkezi\'nde.

» Konusunda uzman odyologlar ile işitme sorunlarında kişiye özel çözümler.
İşitme problemlerinin çözümü uzmanlık isteyen bir konudur, Dorumed İşitme Merkezi bünyesindeki uzman odyologlar sorununuzla ilgili size özel çözümler sunar.

» Sadece işitmeyi değil anlamayı da kolaylaştıracak işitme çözümleri
Oticon işitme cihazları sadece işitme sorunlarınıza değil, işitmeye bağlı anlama güçlüklerinize de çözümler üretir. İşitme cihazınızla tüm sesleri duymakla kalmayacak, duyduğunuz sesleri rahatlıkla da anlayabileceksiniz.

» Çınlama problemlerinde kişiye özel çözümler.
Kulak çınlaması işitme sorunlarının belirtisi olabilir. Ücretsiz kulak çınlama testi ve çınlama sorununuza özel çözümler için sizi Dorumed İşitme Merkezi\'ne davet ediyoruz. Kulak çınlamasında kısırdöngüyü OticonOticon işitme cihazları ile kırabilirsiniz.

» Satış sonrası hizmetler için yaygın servis ağı.
İşitme cihazını bizden aldıysanız içiniz rahat olsun! Dorumed İşitme Merkezi yaygın servis ağı ile size en iyi hizmeti en kısa sürede sunar.