• Hit - İşitmenize hak ettiği değeri verin!

  İşitmeniz azaldıkça herkes mırıldanıyormuş gibi hissetmeye başlarsınız. Özellikle gürültülü ortamlarda konuşmaları takip etmek güçleşir. Oticon Hit işitme cihazları ile işitmeniz hak ettiği değeri görecektir. Hit modern ve ispatlanmış dijital teknolojisi sayesinde ses dünyanızı tekrar doğal ve net hale getirir.

  Hit konuşma seslerini ön plana çıkararak insanların söylediklerine odaklanmanızı sağlar. Böylece nerde olursanız olun, rahatlayın ve kendiniz olmaya devam edin. Eğer sizde işitme kaybı sorunu yaşıyorsanız ilk denemeniz gereken işitme cihazı modeli Hit olmalıdır. Oticon Hit, sınıfına göre benzersiz özelliklere sahiptir ve bu özellikleri makul bir fiyat aralığında sunmaktadır.

  İşitmeniz hakkında daha iyimser olun

  Bazı insanlar görünümleri ve hissedeceklerinden dolayı işitme cihazlarına karşı mesafeli dururlar. Ancak mesafeli durmak yerine, onlara şans vermek gerçekten denemeye değerdir! Bir işitme cihazından beklediklerinizden çok daha fazlası Hit ile gerçek oluyor.

  Hit o kadar konforludur ki, siz bile işitme cihazı taktığınızı unutabilirsiniz. Pil ömrü oldukça uzun olan Hit, aynı zamanda ekonomik, estetik, dayanıklı ve kullanımı kolaydır. Hit gerçek anlamda hayatınızı çok kolaylaştıracak bir üründür.

  Günümüz teknolojisinde bulabileceğiniz en estetik görüm Hit modellerindedir. Kulağınızda farkedilmez ve son derece hafiftir. Konuşmaları anlamanızı kolaylaştır ve her türlü dinleme ortamında size yardımcı olarak çevrenizle iletişiminizi güçlü kılar.

  Oticon Hit'in size sağlayacağı faydalar

  Gündelik ihtiyaçlarınıza iyi yanıt verebilecek, temel işitme bakımınızı eksiksiz karşılayacak bir ürün arıyorsanız Hit tam size göre bir işitme cihazı ailesidir. Kullanımı son derece kolaydır ve hafif dereceli işitme kaybından ileri dereceli işitme kaybına kadar tüm işitme kayıplarına en iyi şekilde cevap verebilecek model seçeneklerine sahiptir. Kendi fiyat aralığında en en küçük, en kibar ve en gelişmiş işitme cihazı olan Hit ile, farkı cihazlarımızı kulağınıza takar takmaz hissedeceksiniz.

   


  Oticon Hit ile;

  Her türlü dinleme ortamında konuşma seslerini daha iyi kavrama,Daha zengin ve daha keyifli dinleme ortamı,Telefon ile çok daha kolay iletişim,Televizyon izlerken yüksek konfor elde edersiniz.Hit kullanırken sahip olacağınızdan emin olacaklarınız;

  En iyi kullanım konforu,En az görünen, küçük fakat güvenilir bir tasarım,Kolay kullanım ve son derece önemli faydalar,Son derece uzun bir pil ömrüne sahip olacağınızdır.

  Oticon'un bugüne kadar sunduğu en iyi Feedback - ıslık sesi koruması

  Dinamik Feedback İptali Sisteminin 2. versiyonunu kullanan Hit, kullanım esnasında ıslık sesi riskinden uzak, konforlu bir dinleme ortamı vaad eder. Uygulaması ve programlaması da son derece kolaydır.

  RISE İşlemci

  8 kHz bant aralığı ve RITE stil seçeneği ile Hit, ses kalitesinde sınıfında benzersizdir. RISE işlemciye sahip Hit, otomatik olarak çevre seslerine adapte olan açılı mikrofonlara ve gürültü yönetimine sahiptir.

   


  Otomatik Adaptasyon Yönetimi

  İşitme cihazı kullanımına alışabilmeniz için adaptasyon yöneticisi aracılığı ile sizin için uygun olan ses seviyesine ve program ayarlarına aşamalı olarak geçiş yaparak, alışma süreci boyunca size eşsiz bir destek sağlar.

  Yeni Genie Programlama Yazılımı

  Geliştirilmiş yeni özellikler aracılığı ile uygulama süresi çok daha kısa sürede çok daha etkili sonuçlar almamızı sağlar. Program içerisinde yer alan danışmanlık sayfaları ve ince ayar uygulamaları, işitme cihazlarını sizin kişisel ihtiyaçlarınıza göre programlamak için son derece esnek bir platform sunar.

  Tüm İşitme Kayıplarına Uygun Model Seçenekleri

  110 dB işitme kaybına kadar olan tüm işitme kayıplarını destekleyecek model seçenekleri mevcuttur.