Açıklama

Model: Belton Promise
Fiyat: 0 TL

BeltoneTM 2.4 GHz Cihazlararası İletişim Teknolojisi

CrossLink Direksiyonalite / En uygun mikrofon modunu belirleme ve iki cihaz arası haberleşme
İki Cihaz Arası Senkronizasyon / Tek cihaz gibi çalışan iki işitme cihazı
Ortam Sesi Dengeleme / Akıllı Kazanç Pro ve Ses Temizleyici Pro
Asimetrik Telefon / Telefon konuşmasında karşı kulakta mikrofon sesi azaltma

Çift Beltone Promise Avantajları
CrossLink Direksiyonalite
Beltone Promise çevreyi sürekli tarayarak sinyal türlerini sınıflandıran, sinyal-gürültü oranını ve ses kaynaklarının yerini belirleyen çevresel dedektörlere sahiptir. İki işitme cihazı, 2.4 GHz kablosuz sistem aracılığıyla birbiriyle iletişim kurar ve duruma en uygun mikrofon modunu belirler (omnidireksiyonel, direksiyonel ya da asimetrik). Konuşma tespit edildiğinde direksiyonel mikrofon en iyi sinyal-gürültü oranını sağlar. Çoğu ortamda, omnidireksiyonel mikrofon yoluyla da kullanıcıya çevresel ses farkındalığı sağlanır. Geleneksel direksiyonel mikrofon sistemlerinin konuşma anlamayı iyileştirme şekli ise, kullanıcının önü hariç diğer yönlerden gelen sesleri bastırmaktır. Beltone Promise bu şekilde çevresel seslerden ödün vermediği için kullanıcınız biriyle konuşmak isteyip aynı zamanda bebek ağlaması ya da arkadan birinin yaklaşması gibi önemli seslerden haberdar olur.

İki Cihaz Arası Senkronizasyon
Bir cihazdaki ses şiddeti ve program ayarlarını diğer cihazda da otomatik olarak uygulayarak kolaylık sağlar. İşitme cihazı kullanıcısı sadece işitme cihazının üzerindeki ses ya da ayar düğmesine basarak, diğer işitme cihazını da aynı ayarlara geçirebilir. Bu özellik Beltone Promise kullanıcılarınıza daha iyi ses lokalizasyonuyla birlikte dengeli bir işitme sağlar.

Asimetrik Telefon
Cihazlar arasındaki kablosuz iletişim sayesinde, bir tarafta telefon görüşmesi yapıldığında diğer cihaz haberdar olur ve bu cihazdaki mikrofon girişi 6 dB kadar azalır. Bu şekilde işitme cihazı kullanıcılarınız telefondaki konuşmaya daha kolay odaklanır.

Akıllı Kazanç
Pro ve Ses Temizleyici Pro İşitme cihazlarının farklı ses ortamlarına uyum sağlaması gereklidir. Örneğin işitme cihazı kullanıcısı sessiz bir odadan gürültülü bir yere geçtiğinde, belli seslerin daha yüksek olmasını, gürültünün ise yok olmasını ister. Beltone Promise'deki Ses Temizleyici Pro ve Akıllı Kazanç Pro özellikleri, arka plan gürültüsünün şiddetini azaltırken, duymak istenen seslerin şiddetini yükseltir. Bir yerden başka bir yere geçildiğinde bu iki özellik birlikte çalışır ve işitme ayarlarında kesintisiz ve akıcı bir geçişin otomatik olarak uygulanmasını sağlarlar.

 

Beltone 2.4 GHz Kişisel Kablosuz Ağ ile

İşitme cihazlarında maksimum performans
Beltone, kablo ya da boyun anteni olmadan kullanılabilen kablosuz aksesuar ağına sahip ilk işitme cihazı firmasıdır. Beltone'a özgü 2.4 GHz teknoloji ile kullanıcılar, televizyon, müzik seti ya da telefondan gelen sesi, son derece net olarak doğrudan işitme cihazlarında duyabilirler. Kişisel Ses Bağlantısı (myPAL) ile de bir kişinin ya da müziğin sesini doğrudan cihazlarında duyabilirler.

 

Direct Line Kablosuz Aksesuarlar

Beltone Doğrudan Uzaktan Kumanda 2- Kişisel Kablosuz Ağ'ın kontrolünü etmenizi sağlar.
Beltone Doğrudan Telefon Bağlantısı 2 - Bluetooth ile telefondan gelen sesi doğrudan işitme cihazlarına aktarır. Telefon için kullanılmadığı zamanlarda, işitme cihazları için bir uzaktan kumanda görevi görür. Yakaya ya da kıyafete tutturulur.


Beltone Doğrudan Kişisel Ses Bağlantısı (myPAL) - Bir kişinin sesini ya da duymak istenen başka bir sesi doğrudan işitme cihazlarına aktarır.
Beltone Doğrudan Televizyon Bağlantısı 2 - Televizyon, müzik seti ya da bilgisayardan gelen sesleri doğrudan ve yüksek kalitede işitme cihazlarına aktarır.