Açıklama

Model: Beltone Micro Invisa
Fiyat: 0 TL

MİNİK DEĞİL, MİNİCİK

Beltone micro-Invisa kişisel mahremiyet ve  mükemmel sesin uyumlu bir birleşimidir. İşitmeye  yardımcı bu yeni cihazın göze çarpan ilk özelliği boyutlarıdır; neredeyse göremezsiniz bile. Ceket düğmesinden daha küçük ve kolaylıkla kulak kanalının içine yerleştirilebilecek şekilde tasarlanan micro-Invisa üstün ses kalitesi ve konfor isteyenler için yaratıldı. Yani yaşam kalitesini artırmak isteyenlere.

SİZE ÖZEL TASARIM

micro-Invisa’nın neden bu kadar özel olduğunun cevabını micro-Invisa’nın özelliklerinde bulmak mümkün. Öncelikle micro-Invisa herhangi bir ürün değil bir tasarım ürünüdür. Sizden önceki kullanıcıların güvenini kazanan  köklü işitme cihazı ailesinin, sizin de güveninize layık olacak biçimde tasarlanan yeni üyesidir. Tüm micro-Invisa cihazları, kullanıcılarının kulak kanalına mükemmel uyum sağlayacak şekilde biçimlendirilir. Ve sonuç olarak ideal akustik düzeyi sağlanır.

SANKİ KULAKLARINIZ İÇİN YAPILMIŞ

ALTYAZI GİBİ.


Boyutlarından öte, bir işitme cihazının ne kadar iyi olduğunu performansı belirler. Mükemmel ses kalitesi sağlamak için en gelişmiş işlemci çipi ile donattığımız micro-Invisa, Smart Gain Pro özelliğine sahiptir: çevreyi analiz ederek sesi otomatik olarak ayarlayan son teknoloji ürünü. Ayrıca Sound Cleaner Pro özelliğiyle arka plan seslerini temizler ve yalnızca duymak istediğiniz sesleri duymanızı sağlar. Ve yine nem ve kiri uzak tutmak için tasarlanmış teknolojik bir kaplama olan HPF NanoBlock kullanılmıştır. Micro-Invisa kendisini oluşturan bu parçaların da ötesine geçerek size sıradışı bir duyma deneyimi yaşatır.