Açıklama

Model: Oticon Get
Fiyat: 0 TL

Oticon Get uygun fiyatlı işitme çözümü sunan bir ürün ailesidir. Oticon Get, dinleme konforu ve konuşma anlaşılırlığı gibi odyolojik kavramların sunulmasını sağlayan başlangıç seviyesinde bir işitme çözümüdür.

Get, standart modeller ve güçlü kulak arkası modellerle birlikte, kişisel kulak içi ürünlerin hepsini sunmaktadır. Bu ürün ailesi hafif işitme kayıplarından ileri ve çok ileri derecede olan işitme kayıplarına kadar uygulanabilir.

Açık Kulak Akustiği
Get açık kulak uygulamasını ince hortumlu -Corda2- ve yumuşak kubbelerle sunmaktadır. Corda2 çözümünün estetiği ve dış kulak yolunda tıkanıklık hissini etkili olarak azaltması, gizli görünüm ve konforlu dinleme imkanı sağlamaktadır.

Direksiyonalite
Surround, Split veya Tam Direksiyonalite seçimi kişisel ihtiyaçlara göre arka plan gürültüsünü azaltmanızı sağlar. Birçok program sayesinde en faydalı direksiyonalite modu her bir dinleme durumu için düzenlenebilir.

Gürültü Yönetimi
Gürültü yönetim sistemi öncelikle en az konuşma bilgisi içeren frekanslarda gürültüyü azaltan konuşma ağırlıklı bir yaklaşım kullanır.

 


Standart özellikler:

·     Frekans alanı 6.5 kHz

·     Açık kulak akustiği

·     Corda2 ince hortumlu ve boynuzluversiyonlar

·     Nano-kaplamalı BTE’ler

·     Direksiyonalite: Surround, Split Dir veTam Dir (manuel)

·     Gürültü Yönetimi (modülasyon)

·     Dinamik Feedback Önleme DFC2

·     4 kullanıcı programı

·     Telecoil, DAI & FM opsiyonları

·     NAL-NL1, NAL-NL2, DSL v5.0a m[i/o]

·     4 uygulama bandı

·     Adaptasyon Yönetimi (manuel)

·     In-situ Odyometre