İşitme kaybınızın olması, mükemmel anne olmanızı engelleyemez

BabyObserver kullanımı son derece kolay, işitme engelli anneler için tasarlanmış, bebek gözlem ünitesidir. Sese duyarlı bir verici ile titreşim ve sesli uyarı özelliğine sahip alıcı üniteden oluşmaktadır. Bebek yatağının yakınlarında tutulan verici ünite, bebeğiniz ağladığında sesi tespit eder ve kablosuz bir sinyal ile alıcı üniteyi harekete geçirir.

Alıcı ünite oldukça etkili titreşimli ve sesli uyarı sistemine sahiptir. Sinyali tespit eder etmez, sizi uyarır. İşitme kayıplı anneler BabyObserver üzerlerindeyken, bebekleri uyandığında haberdar olacağını bilerek bebeklerini rahatlıkla odasında bırakıp, işleri ile ilgilenebilir. Bebek uyandığında ve ağladığında BabyObserver sizi uyaracaktır. Çocuğunuz büyüdüğünde sistemi bir çağrı cihazı olarak da kullanabilirsiniz. Bu sefer alıcı üniteyi çocuğunuz kullanacaktır. Çocuğunuzun yanınıza gelmesini istediğinizde sadece verici üniteye seslenin. Sesi tespit eden verici derhal alıcıya bir sinyal gönderir ve alıcı çocuğunuzu titreşim ile ya da sesli olarak uyaracaktır.

Ünite evin içinde ve dışında yaklaşık 30-40 metreye kadar kullanılabilir. 3 alkalin pil ile kullanılır. Kabini üzerinde var olan pil ölçüm göstergesi sayesinde kullanıcı pilin ne zaman değişmesi gerektiğini bilebilir.